Rezidence zaječí hora

O PROJEKTU

Rezidence Zaječí hora

Nedaleko centra a přesto v soukromí oblíbené brněnské čtvrti Královo Pole v jehož okolí převažují lesy Kyselé a Zaječí hory – již brzy vyroste REZIDENCE ZAJEČÍ HORA.

Rezidenční dům, souběžný s ul. Kociánka a ul. Zaječí hora poskytne kvalitní a nadstandardní bydlení v této žádané lokalitě a to celkem ve 12 bytech o dispozicích 2+kk a 3+kk.

Ke každému bytu náleží prostorný balkon/terasa, ze které si můžete vychutnat atraktivní výhled na přilehlou zeleň a centrum města, které máte „jako na dlani“.

Samozřejmostí je sklepní kóje a moderní tichý výtah přímo z garáží, který Vás i s nákupem dopraví k Vašemu bytu. 

Lze dokoupit parkovací stání, které jsou umístěny v podzemní garáži.

Lokalita

Lokalita Zaječí hora je součástí brněnské městské části Královo Pole a nachází se na kopcích mezi Královým Polem a Soběšicemi.

Přibližně ve středu katastru Sadové se nachází Zaječí hora, kolem níž protéká v přilehlém údolí Zaječí potok.

Z teras bytů, které jsou jižně orientované, se nabízí nádherný výhled na panorama města a celodenní svit zde ještě zvyšuje atraktivitu celé rezidence.

Tato atraktivní lokalita láká k odpočinku, relaxaci a klidnému životu mezi lesy, sady a zahradami.

Stavba Rezidence Zaječí hora bude zahájena v 1 Q. 2021 a plánované dokončení je léto/podzim 2022.

V těsné blízkosti REZIDENCE ZAJEČÍ HORA najdete veškerou občanskou vybavenost. Jste napojení na okolní lesy a sousední přírodu, dále na cyklostezky a běžecké trasy. Na dosah leží oblíbené destinace Moravský kras a Drahanská vrchovina.

MHD za rohem, stejně tak kavárny v pěší vzdálenosti a obchodní domy 5 min autem (NC Královo Pole, Globus, OC Tesco, Lidl, Kaufland).

Zaujala Vás možnost bydlení v Rezidenci Zaječí hora?